medea opieka praca niemcy
Medea Opieka - Praca za granicą? Z nami to pewne!

Praca za granicą?
Z nami to pewne!

W MEDEA OPIEKA, dzięki połączeniu z uznanym Partnerem niemieckim, działamy szybko i kompleksowo odpowiadamy na potrzeby obu stron. My reprezentujemy polskich kandydatów – niemiecka agencja skupia się na określeniu potrzeb Seniorów i ich rodzin. Dzięki temu tworzymy jeden, zgrany Zespół.

Jak działamy?

1. Zostaw do siebie kontakt – przybliżymy Ci zasady współpracy podczas niezobowiązującej rozmowy z Koordynatorem Regionalnym. Umów się.

2. Wyeksponujemy Twoje mocne strony, przygotujemy Twoje CV i znajdziemy zlecenie, które do Ciebie pasuje.

3. Zorganizujemy Twój wyjazd, wesprzemy Cię podczas zlecenia i wypłacimy pensję na czas!

Kim jesteśmy?

Medea Opieka jest startującym w Polsce, jedynym bezpośrednim Partnerem uznanej i dobrze prosperującej na rynku niemieckim agencji Pflegehilfe für Senioren. Oznacza to najszybszy dostęp do najlepszych ofert z Niemiec – bez pośredników, z korzyścią dla Ciebie!

Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na krótkoterminowe i stałe kontrakty w Niemczech. Jako firma z sektora HR, koordynujemy wszystkie zgłoszenia, wydobywając indywidualne talenty, predyspozycje i preferencje naszych Kandydatów, a następnie budując rzetelny Profil Opiekuna. Z najwyższą starannością dopasowujemy Opiekunów dbając o to, by dotarli tam, gdzie zostaną szczerze docenieni i adekwatnie opłaceni. Naszym nadrzędnym celem i misją jest spełnienie oczekiwań wszystkich stron.

Osiągamy to przez klarowny i wspierający system współpracy z Kandydatami, w którym skupiamy się na ich mocnych stronach, obustronnej szczerości i możliwości realnej zmiany sytuacji życiowej. 

Medea Opieka - Praca za granicą? Z nami to pewne!

Co nas wyróżnia?

Zapewniamy legalne zatrudnienie, pomoc w przygotowaniu CV oraz całej dokumentacji i co najważniejsze – wsparcie na każdym etapie wspólnej przygody. Od pierwszej rozmowy, przez organizację transportu i sam przebieg zlecenia – cały czas nasi Opiekunowie są w kontakcie z jednym, przypisanym na stałe, Koordynatorem Regionalnym.

Koordynatorzy Regionalni to osoby dobrze znające sektor opieki nad osobami starszymi. Każdy z nich mówi zarówno po polsku jak i po niemiecku, dzięki czemu może odpowiedzialnie reprezentować Ciebie jako Opiekuna i szybko pomóc w wyjaśnieniu najważniejszych kwestii.

Nasi Partnerzy

W zakresie pozyskiwania zleceń współpracujemy z najlepszymi niemieckimi agencjami, działającymi na rynku opiekuńczym od wielu lat. Nieustannie poszerzamy grono naszych Partnerów, by pozyskiwać zlecenia wymagające różnych umiejętności i dopasowywać je płynnie do potencjału naszych Opiekunów.

Celem nadrzędnym każdej współpracy jest zaspokojenie potrzeb rodzin w wyborze odpowiedniego Opiekuna dla swoich bliskich. Dążymy do tego, by Seniorzy wymagający opieki mogli pozostać w swoim domowym środowisku, ciesząc się pełnią życia.

medea opieka praca za granicą
Praca za granicą jako opiekunka

W połączeniu z uznanymi Partnerami niemieckimi, możemy działać szybko i kompleksowo odpowiadać na potrzeby obu stron. My reprezentujemy Ciebie – niemieckie agencje skupiają się na określaniu potrzeb Seniorów i ich rodzin. Dzięki temu tworzymy jeden, zgrany Zespół.

Mój ojciec zaczął potrzebować pomocy w życiu codziennym – znalazłam przez szczęśliwy przypadek w internecie adres agencji Pflegehilfe für Senioren i od razu wypełniłam ankietę. Zaledwie godzinę później zadzwoniła do mnie agentka i w ciągu 20 minut omówiłyśmy wszystkie ważne kwestie. Po 14 dniach przyjechała opiekunka z Polski – Pani Jadwiga. To było niesamowite ……. Stanęła przed naszymi drzwiami i od razu wydała mi się znajoma, bez żadnego nienaturalnego dystansu. To ciepła, otwarta, kompetentna, przyjacielska, empatyczna, wrażliwa i bardzo uważna osoba. Mój ojciec (88 lat, od dwóch lat wdowiec) czuje, że jest w dobrych rękach, dzięki czemu alternatywa – dom opieki – nie wchodzi już w grę. Pani Jadwiga jest teraz częścią rodziny, wszyscy ją pokochaliśmy: moje dzieci, przyjaciele i znajomi. Za 3 tygodnie będziemy wspólnie świętować 89. urodziny mojego Taty. Naprawdę znowu kwitnie, DZIĘKUJEMY 💚 Nic lepszego nie mogło nam się przytrafić.

– Doris Pohlmann / 6 listopada 2023

Medea Opieka - Sprawdzona agencja pracy za granicą

Nasza misja

Medea Opieka skupia się na rynku agencji opieki nad osobami starszymi – dlaczego? 

Bo widzimy w tym przyszłość. Z oddaniem promujemy nowe możliwości zarobkowe i kierujemy naszych Opiekunów tam, gdzie jest na nich największe zapotrzebowanie, łącząc misję zapobiegania samotności i wykluczeniu społecznemu z atrakcyjnymi finansowo kontraktami. Wiemy, że możliwość zarobku w € jest dla Polaków logicznym wyborem, a Niemcy są naszym bliskim sąsiadem i sprawdzonym rynkiem pracy. Historie naszych pracowników, którzy dzięki pracy z nami wzięli życie w swoje ręce, są dla nas prawdziwą i największą motywacją. – Norman Liersch, prezes zarządu Medea Opieka 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest MEDEA SP. Z O. O. ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, KRS 0001049596. Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych osobowych – adres e-mail: daneosobowe@medea-opieka.pl. Dane osobowe przetwarzane są m.in. na podstawie Państwa zgody i na potrzeby prowadzenia procesów rekrutacji, informowania o aktualnych ofertach pracy oraz w celu zawarcia realizacji umowy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez MEDEA SP. Z O. O. Twoich danych osobowych z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora, podmioty przetwarzające dane w jego imieniu, podmioty współpracujące z MEDEA SP. Z O. O. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy procesów zatrudnienia). Przysługuje Ci prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.